Szkolenia i warsztaty

 

Zapraszamy na szkolenia fotograficzne.

„Odkurz swoją lustrzankę” – Szkolenie obsługi lustrzanki cyfrowej

Lubisz zdjęcia, kupiłeś/kupiłaś sobie aparat, a może masz już go jakiś czas, ale nie wiesz jak się do niego zabrać? Możemy Ci w tym pomóc.

Nasze szkolenie to najskuteczniejszy sposób nauki, Instrukcje obsługi aparatów, tak jak książki są napisane językiem, którym posługują się fotografowie, często niezrozumiałym dla osób początkujących.

My umożliwiamy Ci naukę pod okiem doświadczonego wykładowcy, czego nie da się zastąpić żadną wiedzą teoretyczną czy internetową.

Szkolenie pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości jakie daje lustrzanka cyfrowa,
– nauczymy Cię jak samodzielnie ustawić parametry potrzebne do wykonania zdjęcia,
– jak ustawić przysłonę i czas naświetlania
– co to jest balans bieli
– jak dostosować odpowiednią czułość ISO
– jak rozmyć tło, czyli panowanie nad głębią ostrości

Na zajęciach omówimy posiadany przez Ciebie sprzęt i doradzimy czego potrzebujesz w zależności od tego co chcesz fotografować.

Szkolenie trwa 8 godzin i w zależności od indywidualnego dopasowania może trwać jeden bądź dwa dni. Na zajęcia przychodzimy z własnym aparatem i posiadanymi obiektywami, naładowanym akumulatorem i kartą pamięci.

W celu umówienia się na indywidualne szkolenie prosimy o kontakt mailowy.

Umów się na szkolenie

„Pokochaj studio” – indywidualne szkolenia z fotografii studyjnej

Fotografia jest Twoją pasją, chcesz by stała się również sposobem na życie. Robisz fajne zdjęcia w plenerze? Nadchodzi czas, że to nie wystarcza i trzeba zorganizować sobie własne studio fotograficzne.

Co z tym zrobić? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy indywidualne szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do profesjonalnej pracy w studiu. Wyjątkowość tego szkolenia polega na tym, że czas szkolenia poświęcony jest tylko i wyłącznie Tobie.

Przed przystąpieniem do zajęć dokonamy analizy Twojego dotychczasowego portfolio i podpowiemy co można poprawić by Twoje zdjęcia mogły być coraz lepsze.

Podczas szkolenia poznasz wszystkie rodzaje niezbędnego sztucznego oświetlenia. Dowiesz się jak samemu poradzić sobie w studiu. Jak osiągnąć konkretny efekt, by móc bez problemu realizować swoje wizje. Pokażemy Ci gotowe klasyczne schematy pod konkretne sesje. Razem z nami poznasz zalety światła ciągłego oraz błyskowego. Kiedy go używać?

Pokażemy Ci wszystkie rodzaje reflektorów i osprzęt do lamp i co najważniejsze, które przy jakich sesjach sprawdzają się najlepiej. Podczas szkolenia będziemy pracować z modelką, każdą teorię skonfrontujemy z praktyką. Podzielimy się z Tobą wiedzą jak pracować z modelką i jak znaleźć odpowiednią perspektywę by Twój przyszły model/modelka wyglądał jak najkorzystniej. Dowiesz się również, jak powinno wyglądać dzisiejsze studio, jakie akcesoria i tła czy elementy scenografii studyjnej są niezbędne do komfortowej pracy.

Na całodniowe szkolenie przychodzimy z własnym aparatem i posiadanymi obiektywami, naładowanym akumulatorem i kartą pamięci.

W celu umówienia się na indywidualne szkolenie prosimy o kontakt mailowy.

Umów się na szkolenie

fotograf zielona gora